Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Koncert Strachy Na Lachy z nową płytą w Krakowie w dniu 10 marca 2018 roku o godz. 20.00 w ramach Niepokorni. W roli supporta wystąpi Teddy Jr. Na wydarzenie koncertowe zaprasza Agencja Koncertowa Borówka Music.

 

Od dekady w krakowskim Klubie Żaczek istnieje cykl koncertów o pn. Niepokorni. W ramach tej inicjatywy organizowane są koncerty z szeroko rozumianą muzyką alternatywną. W sobotę 10 marca 2018 roku w ramach Niepokornych w Klubie Żaczek wystąpi grupa Strachy Na Lachy, jako support wystąpi Teddy Jr. Koncertom towarzyszyć będzie wystawa zdjęć Marceliny Halaś. Impreza rozpocznie się o godz. 20. Koncertom towarzyszyć będzie wystawa fotografii Marceliny Halaś.

Bilety:
Bilety : 40 zł studencki i 45 zł normalny - dostępne są w sprzedaży internetowej w portalu Ekobilet i stacjonarnie w Klubie Studenckim Żaczek al. 3 Maja 5. Bilety: ekobilet.pl.


Więcej o wykonawcach:
strachy na lachy fot adam polanskiStrachy Na Lachy - od ponad 15 lat Krzysztof „Grabaż” Grabowski oraz Andrzej „Kozak” Kozakiewicz i ich koledzy regularnie nagrywają płyty i grają koncerty po całej Polsce. Zarówno w małych klubach jak i na dużych scenach festiwalowych. Ich muzyka to wypadkowa folku, alternatywnego rocka, ska i reggae. Grupa ma w dorobku kilkanaście przebojów jak choćby "Dzień dobry kocham cię", "I can't get no gratisfaction", "Piła tango", "Jedna taka szansa na 100" czy "Żyję w kraju". Obecnie Strachy Na Lachy promują nowy album "Przechodzień o wschodzie"! Z tej płyty pochodzi piosenka "Co się z nami stało".
teddy jr fot jaroslaw klamkaTeddy Jr. (Holandia) - to songwriter,kóry koncertując przemierzył pół Europy. Grał m. in. w Holandii, Francji, Belgii, Polsce i w Niemczech. Występował m. in. jako support przed New Model Army w Rotterdamie i Amsterdamie, grał przed Peterem Gabrielem. Występował też na kilku festiwalach w naszym kraju. Teddy w muzyce łączy folkowe brzmienia z energią grunge’u lat 90-tych. Artysta sam komponuje i pisze swoje utwory inspirując się takimi wykonawcami jak Eels, Neil Young, Frank Turner czy Tom Petty. Piosenki Teddy’ego, jak sam mówi, są: „Opowieścią o moim życiu, miłości, frustracjach, przedstawiają świata dookoła.”


Źródło:
Wydarzenie koncertowe - Agencja Koncertowa Borówka Music facebook.com
Strachy Na Lachy fot. Adam Polański [źródło: Agencja Koncertowa Borówka Music]
Teddy Jr fot. Jarosław Klamka [źródło: Agencja Koncertowa Borówka Music]