STATYSTYKA

  • Użytkowników: : 1
  • Artykułów: : 394
  • Odsłon artykułów: : 256117

UŻYTKOWNICY

Odwiedza nas 152 gości oraz 0 użytkowników.

Vinaora Visitors Counter

658657
Dziś
Wczoraj
Obecny tydzień
Miniony tydzień
Obecny miesiąc
Miniony miesiąc
Wszystkie dni
783
8941
26759
585960
132629
201854
658657

Your IP: 54.227.17.101
2018-02-22 04:09
Top Panel
Miejsce wydarzenia: Warszawa, Poznań
Data wydarzenia: Listopad 2017

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

King Dude i Sasha Boole na dwóch wspólnych koncertach w Polsce w dniach 29-30.11.2017 i tak w Warszawie [29.11.] i w Poznaniu [30.11.].Na koncerty zapraszają Winiary Booking i Borówka Music.

 

king dudeSą siebie warci! Obaj piszą mroczne utwory. Obaj poruszają tematykę śmierci, diabła, seksu czy kościoła. Obaj grają - każdy na swój sposób - muzykę ludową. Amerykanin King Dude i Ukrainiec Sasha Boole znowu spotkają się na scenie. Tym razem zagrają razem dwa koncerty - w Warszawie i Poznaniu. Pierwszy na scenie pojawi sie gość zza wschodniej granicy, jako drugi zagra gość zza oceanu.

KING DUDE (Seattle/USA) - Luciferian Folk. W czasach, kiedy amerykańska muzyka ludowa utraciła swoje krwawe korzenie, King Dude stara się oświetlić ciemność seksem, śmiercią, miłością, obłędem w świetle Lucyfera. Od 2006 r. jego nabożny rock'n'roll był zarówno medium, jak i przesłaniem; jego gardłowy baryton i diabelsko-wulgarny sposób pisania piosenek służy do zapalenia ognistego ducha objawienia u wszystkich, którzy go napotykają. Dzięki wcześniejszym nagraniom w Dais, Avant !, Bathetic, Clan Destine i Ván, wielu wyśmienitym występom na festiwalach oraz nieustającym koncertom King Dude odkrył ciągle rosnącą globalną publiczność, z którą podzielił się swoją proroczą wizją nadziei i zbawienia, której podniesione głosy w sposób niezawodny zwracają się na wznowienie namiotu Lucyfera. King Dude to niebieskooki mefistofeles z gitarą akustyczną. Ubiera się jak Johnny Cash i śpiewa, jak Robert Johnson na rozdrożu. Śpiewa o śmierci tak, jak śpiewa o pieprzeniu. Z inspiracji wyrwanej z kraju bluesa, americany i brytyjskiego folkloru (i heavy metalowego tła), surowe, hipnotyczne hymny Kinga Dude'a przeszukują przeszłość, wpatrując się wprost w rewelacyjną przyszłość.
King Dude www www.facebook.com/kingdudemusic/
King Dude „Death Won’t Take Me” - Film muzyczny

sasha booleSASHA BOOLE (Ukraina) - Survival Folk. Przed rokiem grał po całej Europie (od Mołdawii po Islandię), wiosną dał 24 koncerty w 24 godziny w 24 miejscach (akcja odbyła się w Łodzi), jesienią w 13 miastach otwierał trasę dla grupy Me & That Man (Nergal + John Porter). To jeden z najbardziej aktywnych przedstawicieli ukraińskiej sceny alternatywnej. Gra country i folk zmieszane z whisky, ciekawymi, budzącymi emocje opowieściami oraz ciągłą podróżą. Lubisz Boba Dylana, Johnny’ego Casha albo Neila Younga? Prawdopodobnie polubisz też Sashę. W ciągu trzech ostatnich lat ten trubadur zagrał w Polsce ponad 180 razy! Dostał też pierwsze zaproszenia na festiwale oraz występy w innych krajach. Grał w Czechach, Holandii, Belgii, Szwajcarii i Niemczech oraz na Słowacji i Islandii. Latem 2017 roku wydany został trzeci album artysty „Golden Tooth” (Borówka Music).
Sasha Boole www www.facebook.com/sashabooleofficial 
Sasha Boole „I Will Take You To My Grave" - Film muzyczny

 

 

 

 

 


Repertuar koncertowy:

29.11.2017 godz. 19.00 - Warszawa – Pogłos ul. Burakowska 12.
30.11.2017 godz. 19.00 - Poznań – Pod Minogą ul. Nowowiejskiego 8.

Źródło treści:

Wydarzenie: Agencja Koncertowa Borówka Music www.facebook.com/borowkamusic 
Zdjęcie: King Dude źródło Agencja Koncertowa Borówka Music
Zdjęcie: Sasha Boole źródło Agencja Koncertowa Borówka Music

PRASA MUZYCZNA

PŁYTOGRAFIA

TEATROGRAFIA

KSIĄŻKI O ŁODZI