STATYSTYKA

  • Użytkowników: : 1
  • Artykułów: : 394
  • Odsłon artykułów: : 254689

UŻYTKOWNICY

Odwiedza nas 309 gości oraz 0 użytkowników.

Vinaora Visitors Counter

655518
Dziś
Wczoraj
Obecny tydzień
Miniony tydzień
Obecny miesiąc
Miniony miesiąc
Wszystkie dni
6585
6139
23620
585960
129490
201854
655518

Your IP: 54.160.153.233
2018-02-21 16:08
Top Panel

HUMOR W ŁODZI DAWNEJ

Po kawiarniach opowiadano sobie dowcip:
Żona mówi w nocy do męża:
- Obudź się, mnie jest niedobrze ...
- A komu dziś jest dobrze, komu ?

Miejsce wydarzenia: 10 grudnia 2017 godz. 20.00
Data wydarzenia: Klub Żaczek al. 3 Maja 5, Kraków

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Joyce Wrice amerykańska wschodząca gwiazda R’n’B w ramach swojej pierwszej europejskiej trasy koncertowej odwiedzi m. in. Polskę w dniu 10 grudnia 2017 roku, występując z live bandem w Krakowskim Klubie Żaczek. Zaprasza Agencja Koncertowa Borówka Music.

 

Joyce Wrice z nutą nostalgii przenosi całe piękno r'n'b lat 90-tych prosto w XXI wiek i robi to z niezwykłym wyczuciem i miłością. Zaczynała śpiewając refreny uświetniające hip-hopowe utwory Doma Kennedy'ego czy Jaya Prince'a, współpracowała z Marz Lovejoy i Casey Veggies, ale to marzenia o byciu kompletną piosenkarką, pozwalały jej dostrzegać i zdobywać nowe szczyty. W 2014 roku Joyce przeniosła się z San Diego do Los Angeles, gdzie pod okiem cenionych muzyków takich jak Mndsgn, JLBS czy Chuk Le Garcon, doskonaliła swój warsztat i wykształciła swój i tak już niesamowity głos. W 2015 roku, została jedną z pięciu „wokalistek, które należy znać”, w felietonie Nany Dwimoh dla gal-dem.com, a rok później, w maju 2016 we współpracy z producentem Mndsgn (Stone Throw Records), wydała swoją debiutancką EP „Stay Around”. Utworem „Do You Love Me?” (www.youtube.com/watch?v=L-gWzIhTY0g) promującym album, rozkochała w sobie słuchaczy i skradła ich serca. Kilka miesięcy później we współpracy z Kayem Franklinem, muzykiem dorastającym na scenie muzycznej Los Angeles, u boku dziadka Johna Barnesa i wujka LA Jaya pracujących z gwiazdami takimi jak Chaka Khan czy Michael Jackson, wydała singiel „Rocket Science” (www.youtube.com/watch?v=fMul0AyznQs) , który poza doskonałym przyjęciem krytyków, skupił uwagę największych światowych mediów takich jak „VIBE”, „Billboard” oraz „Complex”. Joyce Wrice w krótkim czasie oczarowała słuchaczy swoimi niezwykłym głosem i łatwością pisania i komponowania piosenek. Ta zaledwie 24-letnia piosenkarka, bez zaplecza wielkiej wytwórni, przez ostatnie lata wylewała krew, pot i łzy ciężko pracując i doskonaląc swój talent, co przyniosło jej uznanie w świecie muzyki i powiększający się z dnia na dzień fanbase na całym świecie, a jej kariera zaczęła nabierać tempa. Limitowany nakład maxi singla „Good Morning” (https://www.youtube.com/watch?v=gZKD2OhfINI) wydany na kasecie magnetofonowej rozszedł się w niecałe dwa tygodnie od premiery, a jej ostatnie koncerty w Tokio w Sound Museum Vision oraz w Londynie podczas The Jazz Cafe z Hannah Faith szybko zostały wyprzedane. To dowodzi tylko, że jesteśmy świadkami narodzin gwiazdy. Koncert w Krakowie będzie prawdopodobnie ostatnią okazją, aby zobaczyć Joyce na żywo na małej scenie, zanim będzie uwodzić tłumy na dużych festiwalach.


Wstęp biletowany:
Bilety na krakowski koncert są już dostępne. On-line: http://going.pl/joycewrice oraz w sieci Ticketpro w salonach Empik, Saturn, MediaMarkt na terenie całego kraju.


źródło:
Informacja o wydarzeniu Agencja Koncertowa Borówka Music www.facebook.com/borowkamusic 
Zdjęcie Joyce Wrice źródło Agencja Koncertowa Borówka Music www.facebook.com/borowkamusic  

PRASA MUZYCZNA

PŁYTOGRAFIA

TEATROGRAFIA

KSIĄŻKI O ŁODZI